KONST / Litografier / Färglitografi 12847102
nr 1284 7102
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 88/150, komposition. Motivet: 30x55 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:40:01
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell